Conflicten in zakelijke dienstverlening
U heeft liever geen conflict met uw opdrachtgever of uw opdrachtnemer. Uw zakelijke relatie heeft dat liever ook niet. Toch komen conflicten met zakelijke relaties vaak voor. Ook al zijn de intenties nog zo goed. Om het conflict te voorkomen of op te lossen kunt u een aantal dingen doen als u er samen niet uitkomt. De beste keuze is meestal om op tijd een mediator in te schakelen. Voordat de posities verharden of het conflict escaleert. U gaat dan samen met uw relatie in gesprek onder begeleiding van een mediator. Met deze gesprekken werkt u in alle rust en vertrouwelijkheid aan de succesvolle oplossing van het conflict. Snel, kostenefficiënt en duurzaam.
Conflicten in zakelijke dienstverlening gaan bijvoorbeeld over:
- facturen, incasso,
- betaling en betalingstermijn,
- afspraken over de opdracht of interpretatieverschillen over de afspraken,
- overeenkomsten,
- kwaliteit, prestaties, service
- communicatie
- verwachtingen
- samenwerkingsvoorwaarden,
- projecten, franchise, joint ventures, of andere vormen van samenwerking
Gemiddeld gezien is het mogelijk om in 3 tot 5 mediationgesprekken van ± 1,5 uur tot afspraken te komen. Dankzij de afspraken kunt u beide verder met de toekomst. Bovendien kunt u een lastige situatie zo op een goede manier afsluiten.
Het voordeel van mediation is dat u veel kosten, tijd en energie bespaart. U voorkomt zo een lange juridische procedure, met een mogelijk onzekere uitkomst of gang naar de rechter. U bepaalt samen welke afspraken u uiteindelijk vastlegt in een vaststellingsovereenkomst.
Belangrijke voordelen van mediation:
- forse kostenbesparing
- snelle oplossing, geen lange procedures – zelfs oplossing in één dag is mogelijk, met onze speciale dienst Highspeed Mediation
- zelf aan het stuur voor een oplossing
- behoud van uw relatie is mogelijk, dus vervolgopdrachten ook.
Wilt u ook zelf werken aan de succesvolle oplossing van uw conflict? Kies dan voor de kracht van mediation. Voor vragen over mediation kunt u contact opnemen met een van onze MfN-registermediators.
Wanneer kan mediation een goed resultaat opleveren voor u?
- conflict met klant
- conflict met leverancier
- kwestie met opdrachtgever
- conflict met opdrachtnemer
- conflict met een bedrijf
- kwesties tussen organisaties
- conflict in een project of andere vorm van samenwerking
Nieuw: Highspeed Mediation
U kunt nu ook kiezen voor onze unieke formule: het oplossen van uw conflict in één dag, Highspeed Mediation.
Meer weten?
MediationManagers helpt u uw zakelijk conflict zelf op te lossen. Onze mediators vertellen u graag over de kracht van mediation. Neem dus gerust contact met ons op.
U kunt ook direct bellen met een van onze mediators:
John 06 -15 255 468, of Wouter 06 – 52 63 83 60.